logo

Znaki i Szyldy

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Oklejanie witryn i szyb

Niezależnie od tego czy jest to Twój dom czy firma, grafika okienna to świetny sposób, aby promować swój biznes lub dodać trochę prywatności.

Dla firm

Na oknie możesz nanieść winylowe napisy lub wybrać drukowaną grafikę. Pokój konferencyjny jest cały przeszklony? Many na to rozwiązanie! Aby, zapewnić większą prywatność a jednoczenie dekoracyjny aspekt, oferujemy matową mrożoną folię okienną w różnych wzorach. 

Dla domu

Folie okienne są również świetnym rozwiązaniem dla domu, gdzie okno drzwi wejściowych lub okno w łazience nie zapewnia Ci wystarczającej prywatności. 

Szyldy wewnętrzne i zewnętrzne

Szyld wewnętrzny czy tablice przy drzwiowe to ważny element procesu reklamy biznesowej. Oznakowanie to nie tylko identyfikacja Twojej marki. Znak wewnętrzny może nie tylko informować o nazwie Twojej firmy, ale wskazywać również do niej drogę. Znaki BHP sprawiają, że miejsce pracy jest bezpieczne i legalne. Atrakcyjne wyświetlacze i tablice informacyjne mogą również wspomóc komunikację w miejscu pracy. Odpowiednie oznakowanie tworzy silne i trwałe pierwsze wrażenie.  

  • banery wewnętrzne 
  • tablice wewnętrzne i zewnętrzne Dibond, PVC, Plexi  
  • znaki bezpieczeństwa 
  • naklejki 
  • grafikę okienną 
  • szyldy 
  • tablice przy drzwiowe 

Oklejanie folią architektoniczną

Nadaj swojemu wnętrzu zupełnie nowy wygląd! 

Wiemy, że Twoja przestrzeń wewnętrzna jest dla Ciebie ważna. Dlatego oferujemy alternatywne rozwiązanie remontowe, prostą i skuteczną metodę na odświeżenie wnętrza.  

Ostatnio folia architektoniczna staje się coraz bardziej popularna jako łatwy i stosunkowo tani sposób na odnowienie dowolnej powierzchni. Szafki, biurko czy nawet drzwi mogą nabrać zupełnie nowego wymiaru. 

Oklejanie ścian i podłóg

Każdy projekt traktujemy jako niepowtarzalny, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Niezależnie od tego czy jest to prosty kawałek winylu czy skomplikowana instalacja, u nas wszyscy klienci otrzymują spójną obsługę. 

Pokrycie ścian 

Okładzina ścienna dla wielu może się kojarzyć nudną tapetą z jednym wzorem. Nigdy więcej! Oferujemy tak wiele różnych okładzin ściennych. Od lasu deszczowego po zachód słońca na plaży, od wzoru w paski po brokatowe wykończenie, to tylko kilka z wielu przykładów. 

Oklejanie podłogowe 

Pokrycie podłogi jest być bardzo korzystną opcją reklamy dla Twojej firmy. Manifestacja podłogowa posiada wiele funkcji i korzyści.

Realizacje na EXPO

Niezależnie od Twoich potrzeb, a zwłaszcza gdy promujesz swój biznes na EXPO, odpowiednia reklama odgrywa ważną rolę w budowaniu marki i organizowaniu promocji na stoisku targowym.  

Pozwól nam zająć się wszystkim! 

Nasza wydajna usługa instalacji wystawy obejmuje wszystkie aspekty konfiguracji wystawy, takie jak pakowanie, transport, montaż i demontaż. Możemy zaaranżować rozwiązanie wystawiennicze w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby. 

Folie Okienne

Film przekierowujący światło dzienne 

Folia przekierowująca światło dzienne jest prostym i skutecznym rozwiązaniem światła dziennego, które wygodnie wprowadza naturalne światło głębiej do budynku. Ta folia okienna ma na celu przeniesienie nadmiaru światła w pobliże okna i przekierowanie go w głąb budynku, aby zwiększyć przenikanie światła dziennego. 

Folia przeciwsłoneczna 

Za gorąco latem? Mamy teraz rozwiązanie dla Twojego biznesu! 

Folia przyciemniająca na okna  

Prywatność może być wymagana w domu lub biurze z kilku powodów, a zastosowanie folii okiennej zapewniającej prywatność jest opłacalnym i skutecznym rozwiązaniem.