logo

Realizacje na EXPO

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Realizacje na EXPO

Niezależnie od Twoich potrzeb, a zwłaszcza gdy promujesz swój biznes na EXPO, odpowiednia reklama odgrywa ważną rolę w budowaniu marki i organizowaniu promocji na stoisku targowym.  

Pozwól nam zająć się wszystkim! 

Nasza wydajna usługa instalacji wystawy obejmuje wszystkie aspekty konfiguracji wystawy, takie jak pakowanie, transport, montaż i demontaż. Możemy zaaranżować rozwiązanie wystawiennicze w oparciu o Twoje specyficzne potrzeby. 

Przenośna architektura zbudowana przy użyciu wyświetlaczy modułowych umożliwia łatwe zarządzanie stoiskami. Ponadto sprzęt wystawowy można skonfigurować i zainstalować w miejscu imprezy zgodnie z własnymi wymaganiami. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych opłacalnych profesjonalnych usług związanych z konfiguracją i montażem stoisk targowych, skorzystaj z nami.  

Szyldy, Znaki & Oklejanie Pojazdów

Nasz wyjątkowy program szkoleń i certyfikacji firmy Avery Dennison dla indywidualnych instalatorów daje nam umiejętności i pewność, których potrzebujemy – oraz referencje, których poszukują nasi klienci. Program Avery Dennison pomógł rozwinąć i udowodnić nasze umiejętności, a następnie zademonstrować, że zostaliśmy uznani przez światowego lidera w dziedzinie materiałów graficznych i szkoleń instalacyjnych. Po uzyskaniu certyfikatu staliśmy się częścią uznawanej na całym świecie sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w dostarczanie najlepszych w swojej klasie praktyk w aplikacjach graficznych.

Oklejanie Pojazdów
Zmana Koloru
Ochrona PPF
Znaki, Szyldy i Banery
Przyciemnianie szyb
Projekty Graficzne
Projekty Specjalne

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska