logo

Polityka Prywatności

07934235880
info@wrap-smith.co.uk

Nasza Polityka prywatności

Niniejsza informacja o polityce prywatności jest udostępniana przez Wrap-smith na stronie internetowej; www.wrap-smith.co.uk. Celem tej polityki jest wyjaśnienie, w jaki sposób kontrolujemy, przetwarzamy, obsługujemy i chronimy Twoje dane osobowe w ramach naszej działalności oraz podczas przeglądania lub korzystania z tej witryny. Jeśli nie zgadzasz się z poniższą polityką, możesz chcieć zaprzestać przeglądania / korzystania z tej witryny lub powstrzymać się od przesyłania nam swoich danych osobowych.

Jakie dane potrzebujemy

Wrap-smith będzie przechowywać dane dotyczące nazwisk, adresów, e-maili, numerów telefonów, numerów rejestracyjnych pojazdów, jeśli to konieczne.

Wrap-smith nie przechowuje elektronicznych ani papierowych kopii Twoich danych finansowych.

Kiedy zbieramy dane

Wrap-smith gromadzi dane osobowe, gdy:

Zadzwoń do nas, zapytaj przez stronę internetową, odwiedź naszą stronę internetową, napisz do nas, podaj swoje dane osobowe bezpośrednio lub przez media społecznościowe (ta część zależy od Twoich ustawień lub polityki prywatności dla danego serwisu społecznościowego).

Dlaczego tego potrzebujemy

Wrap Smith będzie potrzebować danych osobowych, aby odpowiedzieć na zapytanie, przetworzyć wycenę, wizualizację, poinformować Cię o wszelkich zmianach oraz do celów fakturowania.

Co z tym robimy

Wrap-smith zachowa dane osobowe wyłącznie do użytku wewnętrznego (badania, wykorzystanie statystyczne, przyszłe faktury, wszelkie spory, prowadzenie dokumentacji i wykazanie, że postępowaliśmy z Tobą uczciwie. Możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do wysyłania Ci informacji marketingowych tylko wtedy, gdy mamy Twoje zgoda lub uzasadniony interes.Uzasadnionym interesem jest zwykle powód handlowy, którego nie można wykorzystać w nieuczciwy sposób przeciwko Tobie.

Dane są zawsze prywatne.

Jak długo dane osobowe są przechowywane

Wrap-smith przechowuje Twoje dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne do danej działalności i wymagane wymogami prawnymi HMRC.

Ogólne przepisy o ochronie danych

Zgodnie z RODO Twoje prawa są następujące.

-prawo do informacji;

-prawo dostępu:

-prawo do sprostowania;

-prawo do usunięcia;

-prawo do ograniczenia przetwarzania;

-prawo do przenoszenia danych;

-prawo do sprzeciwu;

-prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji-profilowaniu.

Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak Twoje dane przez