logo

Oklejanie Pojazdów Reklamą

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Reklama na samochodzie

Jako certyfikowany aplikator i producent grafiki pragnę dostarczyć idealny produkt dla firm czy też indywidualnych klientów. Wierzymy, że biznes każdej wielkości powinien wykorzystać moc przenośnej reklamy samochodowej, która jest zauważalna nawet do 30 000 razy dziennie przez potencjalnych klientów. Dobrze zaprojektowany i oklejony samochód ma duży zasięg w przyciąganiu nowych klientów.

Zalety i zastosowanie reklamy samochodowej:  

 • podkreśla profesjonalizm i autorytet Twojej firmy
 • sprawia, że Twój pojazd jest bardziej rozpoznawalny dla lokalnej społeczności
 • promuje Twój biznes
 • podkreśla kluczowe punkty Twoich usług, dostarcza niezbędne informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu, strona internetowa czy adres email

Zmiana koloru

Folia samochodowa to idealny produkt używany do oklejania lakieru pojazdu, w celach reklamowych lub jako opłacalna alternatywa ponownego malowania pojazdu.

Winyl o szerokiej gamie kolorów jak również folię typu carbon imitująca włókno węglowe jest aplikowany bezpośrednio na oryginalny lakier pojazdu. Aplikacja pozwala na efektywną zmianę koloru w krótkim czasie.  Nie aplikuje się folii na powierzchnie nie lakierowane typu plastikowe czarne zderzaki, wykończenia/panele zewnętrzne jak i wewnętrzne typu plastik bez warstwy lakieru.

Zalety oklejania samochodów 

 • opłacalna alternatywa ponownego malowania karoserii pojazdu
 • możliwość usunięcia folii / okleiny do pierwotnego wyglądu
 • dostępna różnorodność unikalnych kolorów i tekstur
 • ochrona oryginalnego lakieru przed promieniowaniem UV i drobnymi zarysowaniami

Oklejanie pojazdów dostawczych, ciężarówek i kamperów

Powszechnie wiadomo, że reklama na samochodzie dostawczym to świetny sposób na promocję firmy. Czy wiesz, że auto firmowe widziane jest około 30 000 razy dziennie? Uczynienie go poruszającą się reklamą zwiększa Twoją rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. 

 • folia ploterowa cięta po obrysie to najpopularniejsza i najbardziej opłacalna metoda reklamowa. Świetnie sprawdza się w przypadku, gdy chcemy zwrócić uwagę klienta na najważniejsze aspekty naszej firmy takie jak: numeru telefonu, logo, adres strony internetowej czy krótki opis naszych usług 
 • nadruk reklamowy to znacznie bardziej angażująca technika, która pozwala na wydrukowanie indywidualnego projektu graficznego w większym formacie. 

 

Oklejanie pojazdów flotowych

Reklama firmy na Twoim pojeździe jest niezwykle ważna bez względu na to, co robisz. Głównym jej celem jest sprawienie, aby Twój biznes był zauważalny i rozpoznawalny przez potencjalnych klientów. Powszechnie wiadomo, że jeden samochód robi różnicę, ale jeszcze lepszy wynik można osiągnąć, mając wszystkie samochody zrobione w ten sam sposób.
Samochód dostawczy, ciężarówka, samochód osobowy, każdy pojazd może być używany jako ruchoma reklama. Posiadanie kilku samochodów w tym samym projekcie zwiększa widoczność a zarazem rozpoznawalność Twojej firmy.
W Wrap-Smith Polska oferujemy oklejanie pojazdów flotowych na:

 • pojazdy, osobowe i ciężarowe
 • pojazdy leasingowane
 • taksówki
 • przyczepy
 • furgonetki spożywcze typu food truck

Naklejki

Od spersonalizowanych po tuningowe! Naklejki to świetny sposób na dodanie charakteru dla Twojego pojazdu. Dzięki nim samochód, motocykl lub auto dostawcze będzie oryginalne i niepowtarzalne.

Możemy zrekonstruować Twoje stare naklejki lub wyprodukować zupełnie nowy wzór na zamówienie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kilku czy całkiem sporo na swój pojazd, jesteśmy tutaj!

 De-chroming czyli zmiana elementów chromowych pojazdu 

Folie odblaskowe- reflekton

Odblaski dla pojazdów pomocy drogowej, niestandardowe naklejki na rowery lub taśmy odblaskowe.  

 • Odblaski na pojazdy pomocy drogowej
 • Bądź widoczny na swoim rowerze.
 • Akcentuj linie nadwozia pojazdu.

Skontaktuj się z nami pomożemy Ci dobrać odpowiednia folię i być bardziej widocznym na drodze! 

Oklejanie motocykli

Winylem można okleić prawie wszystko. Od samochodów po rowery. Ostatnio coraz popularniejsze staje się oklejanie motorów. Wielu właścicieli motocykli wykazuje zainteresowanie folią winylową, która jest świetną alternatywą dla ponownego malowania. Okleina to często opłacalny sposób na zmianę wyglądu motoru. Duży wybór dostępnych kolorów i wzorów sprawia, że ​​folia winylowa jest bardzo atrakcyjna. 

Oklejanie dekorów wewnętrzny

Jeśli znudziły Ci się wykończenia i panele wnętrza Twojego pojazdu, jesteśmy właściwym wyborem! W Wrap-Smith dbamy nie tylko o zmianę koloru nadwozia, ale także o wnętrze Twojego pojazdu! Możesz zmienić wygląd paneli we wnętrzu samochodu z czarnego i matowego na niemal dowolny kolor. Może pasować do koloru nadwozia Twojego pojazdu lub po prostu być zupełnie inne i niepowtarzalne.