logo

Pojazdy Flotowe

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Oklejanie Pojazdów Flotowych

Reklama firmy na Twoim pojeździe jest niezwykle ważna bez względu na to, co robisz. Głównym jej celem jest sprawienie, aby Twój biznes był zauważalny i rozpoznawalny przez potencjalnych klientów. Powszechnie wiadomo, że jeden samochód robi różnicę, ale jeszcze lepszy wynik można osiągnąć, mając wszystkie samochody zrobione w ten sam sposób. 

Samochód dostawczy, ciężarówka, samochód osobowy, każdy pojazd może być używany jako ruchoma reklama. Posiadanie kilku samochodów w tym samym projekcie zwiększa widoczność a zarazem rozpoznawalność Twojej firmy. 

W Wrap-smith Polska oferujemy oklejanie pojazdów flotowych na: 

  • pojazdy, osobowe i ciężarowe
  • pojazdy leasingowane
  • taksówki
  • przyczepy
  • furgonetki spożywcze typu food truck

Oklejanie pojazdów leasingowanych 

Reklama leasingowanego pojazdu nigdy nie była tak prosta. Oklejanie to w pełni odwracalny proces, okleinę można usunąć w dowolnym momencie po jej nałożeniu. Możemy okleić Twój pojazd na początku umowy leasingowej i zdjąć folie po jej zakończeniu.  

Oklejanie Pojazdów Firmowych

Zapewniamy najwyższe standardy oklejania bez względu na to, ile pojazdów flotowych posiadasz. Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o oklejanie floty. Nasz wyspecjalizowany zespół instalatorów zapewnia wysokiej jakości usługi dla każdego pojazdu firmowego, upewniając się, że wszystkie wyglądają dokładnie tak samo. Nasz projektant pomoże Ci stworzyć grafikę pasująca do każdego pojazdu.  

Oferujemy: 

  • Grafikę wektorową 
  • Grafikę drukowaną 
  • Oklejanie częściowe lub zupełne  

Wszystkie świadczone przez nas usługi są dopasowane do Twoich potrzeb.  

Oklejanie taksówek 

Dzięki oklejeniu taksówek budujesz zaufanie klientów, poprzez rozpoznawalność Twojej marki. Ponieważ Twój pojazd jest w ruchu 24/7, reklama jest oglądana przez tysiące osób w dzień i w nocy, co czyni ją niezwykle silną. 

Oferujemy ekonomiczne oklejanie, które przetrwa kilometry codziennie pokonywane przez Twój pojazd. A jeśli chcesz zdjąć ogłoszenie po zakończeniu pracy, oferujemy naklejki magnetyczne. 

 Przyczepy i Food Truck  

Niezależnie od tego, czy jest to przyczepa czy furgon spożywczy, oferujemy wysokiej jakości folię do reklamowania Twojej firmy. Oba pojazdy, możemy całkowicie lub częściowo pokryć folia. Od małych do dużych przyczep, od oklejania w naszym studio po wizytę na miejscu, wszystko dopasowane do potrzeb naszych klientów. 

"Doskonałość nie jest czynem, ale nawykiem ciężkiej pracy. Nasi klienci popierają tę filozofię..."

blog-1

09/01/2019

Wye Residential

Bardzo skuteczni, profesjonalni i znający się na swojej pracy, bez wahania mogę ich polecić.

blog-4

11/20/2019

The Perfume Shop

Ładnie wykonane! Szybka i fachowa pomoc.

blog6

08/11/2019

The Wall Street Journal

Doskonała etyka pracy, najwyższa jakość. Dziękujęmy Wrap Smith

blog2

08/04/2018

Chalfont Clinic

Świetna jakość usług. Dzieki Wrap Smith Polska

blog5

07/26/2019

Ewe Move

Świetna robota w naszym oznakowaniu biurowym, dzięki chłopaki!!!

blog-3

08/08/2019

Firexo

Uwielbiamy grafikę, którą Andrzej wykonał na naszej flocie samochodów dostawczych!


Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska