logo

Oklejanie folią architektoniczną

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Folia architektoniczna

Nadaj swojemu wnętrzu zupełnie nowy wygląd! 

Wiemy, że Twoja przestrzeń wewnętrzna jest dla Ciebie ważna. Dlatego oferujemy alternatywne rozwiązanie remontowe, prostą i skuteczną metodę na odświeżenie wnętrza.  

Ostatnio folia architektoniczna staje się coraz bardziej popularna jako łatwy i stosunkowo tani sposób na odnowienie dowolnej powierzchni. Szafki, biurko czy nawet drzwi mogą nabrać zupełnie nowego wymiaru.  

Szybka i łatwa instalacja sprawia, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla biznesu. Teraz możesz dokończyć remont wnętrza biura bez użycia pędzla. Od drewna po marmur, od koloru po brokat, od skóry po tkaninę – wybór kolorów i tekstur jest po prostu niezwykły! 

Nasza firma oferuje szeroką gamę wzorów i wykończeni wraz z wysokimi standardami montażu, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. 

 

Zatem po co wymieniać na nowe, kiedy można okleić! 

Szyldy, Znaki & Oklejanie Pojazdów

Nasz wyjątkowy program szkoleń i certyfikacji firmy Avery Dennison dla indywidualnych instalatorów daje nam umiejętności i pewność, których potrzebujemy – oraz referencje, których poszukują nasi klienci. Program Avery Dennison pomógł rozwinąć i udowodnić nasze umiejętności, a następnie zademonstrować, że zostaliśmy uznani przez światowego lidera w dziedzinie materiałów graficznych i szkoleń instalacyjnych. Po uzyskaniu certyfikatu staliśmy się częścią uznawanej na całym świecie sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w dostarczanie najlepszych w swojej klasie praktyk w aplikacjach graficznych.

Oklejanie Pojazdów
Zmana Koloru
Ochrona PPF
Znaki, Szyldy i Banery
Przyciemnianie szyb
Projekty Graficzne
Projekty Specjalne

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska