logo

Oklejanie ścian i podłóg

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Oklejanie ścian i podłóg

Każdy projekt traktujemy jako niepowtarzalny, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Niezależnie od tego czy jest to prosty kawałek winylu czy skomplikowana instalacja, u nas wszyscy klienci otrzymują spójną obsługę. 

Od pierwszego telefonu do obsługi posprzedażowej, od procesu produkcyjnego do aplikalacji, współpracujemy z Tobą, aby zapewnić, że nasza usługa będzie odpowiadać Twoim potrzebom, a produkt będzie zgodny z Twoimi wymaganiami.   

Pokrycie ścian 

Okładzina ścienna dla wielu może się kojarzyć nudną tapetą z jednym wzorem. Nigdy więcej! Oferujemy tak wiele różnych okładzin ściennych. Od lasu deszczowego po zachód słońca na plaży, od wzoru w paski po brokatowe wykończenie, to tylko kilka z wielu przykładów. 

Niezależnie od tego, czy chcesz udekorować ścianę w swoim domu, czy w biurze, jesteśmy tu dla Ciebie. Nasze umiejętności projektowe i techniczne mają zastosowanie do projektów na dużą skalę i wysoce specjalistycznych prac. Nasza kadra jest wysoko wyszkolona i wykwalifikowana. 

Oklejanie podłogowe 

Pokrycie podłogi jest być bardzo korzystną opcją reklamy dla Twojej firmy. Manifestacja podłogowa posiada wiele funkcji, może: 

  • naprowadzić klienta w odpowiednim kierunku  
  • być świetnym sposobem na zareklamowanie aktualnej oferty 

Oferujemy szeroką gamę winylowych naklejek podłogowych które mogą być aplikowane na asfalcie, kostce brukowej, kamiennych powierzchniach i innych o trwałości od miesiąca do roku, wszystko w zależności od potrzeb Twojego biznesu. 

Szyldy, Znaki & Oklejanie Pojazdów

Nasz wyjątkowy program szkoleń i certyfikacji firmy Avery Dennison dla indywidualnych instalatorów daje nam umiejętności i pewność, których potrzebujemy – oraz referencje, których poszukują nasi klienci. Program Avery Dennison pomógł rozwinąć i udowodnić nasze umiejętności, a następnie zademonstrować, że zostaliśmy uznani przez światowego lidera w dziedzinie materiałów graficznych i szkoleń instalacyjnych. Po uzyskaniu certyfikatu staliśmy się częścią uznawanej na całym świecie sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w dostarczanie najlepszych w swojej klasie praktyk w aplikacjach graficznych.

Oklejanie Pojazdów
Zmana Koloru
Ochrona PPF
Znaki, Szyldy i Banery
Przyciemnianie szyb
Projekty Graficzne
Projekty Specjalne

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska