logo

Folie Okienne

508 923 823
info@wrap-smith.pl

Film przekierowujący światło dzienne

Folia przekierowująca światło dzienne jest prostym i skutecznym rozwiązaniem światła dziennego, które wygodnie wprowadza naturalne światło głębiej do budynku. Ta folia okienna ma na celu przeniesienie nadmiaru światła w pobliże okna i przekierowanie go w głąb budynku, aby zwiększyć przenikanie światła dziennego. 

Pomaga to zapewnić wiele korzyści płynących z naturalnego światła większej liczbie osób, a także pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie, które może oszczędzać energię. 

reflective signs

Folia przeciwsłoneczna

Za gorąco latem? Mamy teraz rozwiązanie dla Twojego biznesu! 

Przezroczysta folia na okna to świetna opcja, szczególnie dla biur. Pozwala ona kontrolować ciepło przez jego redukcję. Praktycznie niewidoczna folia służy do izolacji okien. Folie przeciwsłoneczne 3M redukując przenikanie ciepła z zewnątrz do wewnątrz budynków pozwalają obniżyć koszty energii związanej z funkcjonowaniem urządzeń klimatyzacyjnych i poprawić wygląd. Utrzymują przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń w trakcie miesięcy letnich. 

Zadzwoń lub napisz do nas, aby otrzymać bezpłatną wycenę. 

reflective signs

Folia przyciemniająca na okna  

Prywatność może być wymagana w domu lub biurze z kilku powodów, a zastosowanie folii okiennej zapewniającej prywatność jest opłacalnym i skutecznym sposobem osiągnięcia tego celu. Aby go uzyskać można skorzystać z foli przyciemniających lub lustrzanek.  

Posiadamy bardzo obszerną gamę produktów Privacy Window Film, które pomogą rozwiązać wszystkie problemy związane z prywatnością 

Główne zalety posiadania folii przeciwsłonecznych i przyciemniających w biurze lub w domu: 

  • chroni przed UV 
  • minimalizuje uszkodzenia podczas rozbicia szyby 
  • zwiększa prywatność 
  • nadaj swojemu domowi lub biurze dekoracyjną przewagę 

Nasz przyjazny i doświadczony zespół pomoże Państwu dobrać odpowiednią folię okienną do Państwa potrzeb. 

reflective signs