logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
21st czerwiec 2023

Szyld Reklamowy

Szyld Reklamowy

Szyldy wewnętrzne i zewnętrzne

Szyld reklamowy wewnętrzny i zewnętrzny jest ważną częścią procesu reklamowego firmy. Tablica reklamowa to nie tylko identyfikacja Twojej marki to forma komunikacji z klientem oraz generowania odzewu.  Odpowiedni szyld to potężne pierwsze i trwałe wrażenie.

Szyld reklamowy zewnętrzny płaski

Reklama zewnętrzna to pierwsze wrażenie o firmie, musi być schludne i przejrzyste a zarazem informować oraz kierować. Tablice które stworzyliśmy dla Offspring z Penn zawierają najważniejsze informacje o firmie a strzałki kierunkowe wskazują właściwą drogę dla odwiedzających firmę klientów. Ponieważ wiemy jak ważna jest kolorystyka w brandingu firmy, szyldy zostały utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej co pozostałe zasoby reklamowe jak ulotki, wizytówki, furgonetki i ciężarówki. Szyldy zostały wykonane z aluminiowej płyty a następnie oklejone najwyższej jakości materiałami, aby zapewnić im trwałość na lata.

Szyld wewnętrzny – litery przestrzenne

W przypadku znaku reklamowego wewnatrz zastosowaliśmy litery cięte płasko w aluminium. Litery zostały oklejone przed montażem satynową ciemnoszarą i różową folią najwyższej jakości, aby zachować ton brandingu. Litery tworzą rezultat przestrzenny dzięki dystansom montażowym, nadaje to całemu szyldowi efekt lekkiej poświaty a szara ściana jeszcze bardziej je eksponuje.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska