logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
21st czerwiec 2023

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie czyli częściowe lub pełne oklejanie samochodów dostawczych czy osobowych grafiką drukowaną to świetny sposób na reklamę. Zawsze w ruchu, sprawia, że Twoja firma jest dwukrotnie bardziej widoczna dla potencjalnych klientów. Ponadto sprawia, że firma wyglądała profesjonalnie, a co za tym idzie buduje zaufanie.

Jak tworzymy dla Ciebie reklamę pojazdu? Zobacz poniżej:

  • Druk wielkoformatowy w technologii latexowej
  • Litery wycinane z foli ploterowej

Oferujemy usługi projektowania graficznego, dostawy oraz aplikacji foli dla wszystkich naszych prac!

Oklejanie reklamą– druk wielkoformatowy

Chcielibyśmy zaprezentować oklejenie samochodu dostawczego z wykorzystaniem grafiki drukowanej na naszej Hp335 dla trenera krykieta z Masterclass Cricket. Do tego projektu używaliśmy foli do druku wielkoformatowego najlepszej jakości Avery Dennison MPI1105 Speedmaster. Projekt graficzny to dość złożona struktura, która wymagała czasu, ponieważ postać przedstawiająca mężczyznę na samochodzie to wedle życzenia klienta jego podobizna. Całość kolorystycznie doskonale współgra się z żółtym oryginalnym odcieniem furgonetki. Samochód został częściowo oklejony folia, przedni część samochodu to jego oryginalny kolor. W trakcie aplikacji tego projektu Andy i Frankie do montażu wykorzystali światło podczerwone, które nagrzewa znacznie większą powierzchnię niż opalarka, a co za tym idzie przyspiesza pracę. Naszym zdaniem efekt końcowy projektu jest fantastyczny!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska