logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
1st luty 2024

Oklejanie Samochodu Reklamą Kraków

Oklejanie Samochodu Reklamą Kraków

Oklejanie Samochodu Reklamą Kraków

Oklejanie samochodu reklamą jest niebywale ważnym elementem marketingu firmy. Dlaczego? Taka reklama jest widziana wszędzie tam, gdzie jedziesz Ty co zwiększa jej zasięg i grono potencjalnych klientów. Ponadto reklama na samochodzie wyróżnia pojazd na tle konkurencji oraz kreuje pozytywny wizerunek firmy.

Reklama na samochodzie Kraków

W dzisiejszym artykule prezentujemy oklejenie reklamą firmowego samochodu dostawczego dla M-eats z Krakowa. Projekt reklamy na tym samochodzie został w pełni wykonany przez nasze studio graficzne. Po zatwierdzeniu grafiki przez klienta zabraliśmy się do urzeczywistniania projektu. Samochód został oklejony przy użyciu foli ploterowych oraz druku wielkoformatowego. Instalacja folii odbyła się w naszej lokalizacji w Imbramowicach. My oklejaliśmy, a klient w tym czasie zwiedzał malowniczą okolicę 😊 Wykonany projekt jest jasny i czytelny, według nas prezentuje się doskonale!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska