logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
8th czerwiec 2023

VW Transporter

VW Transporter

Oklejanie dwukolorowe

Oklejanie dwukolorowe to jeden z wielu sposobów na modyfikację zwykłego vana, samochodu dostawczego czy też kampera. Nasza oferta na wersje stylizowane jest świetnym pomysłem na unikatowy wygląd. Dodatkową zaletą jest również fakt, iż oklejamy jedynie połowę auta co redukuje koszt o 50%.

Główną cechą dobrego oklejania  jest trwałość markowych folii, a najlepsze marki dają gwarancję na swój produkt nawet do 12 lat.

Firma Wrap-Smith zapewnia certyfikowane aplikacje folii z gwarancją na wszystkie nasze prace.

Możesz spokojnie odetchnąć. Jesteś w bezpiecznych rękach!

 

VW Transporter – stylizowany na wersję dwukolorową – oklejanie dwukolorowe

Tym razem chcielibyśmy podzielić się naszą najnowszą pracą nad egzemplarzem VW Transporter T6. Zyskał on nowy wygląd dzięki folii Liquid Copper Metallic na dolnej połowie i oryginalnym kolorze na górnej części vana. W przypadku tego projektu klient wybierał kolor z serii 3M 2080. Jak zawsze dla lepszego dostępu i jak najlepszego wykończenia zdemontowaliśmy część paneli. Następnie przeszliśmy do procesu czyszczenia który składa się z 3 etapów. Po tak dokładnym czyszczonku czas na klejenie folii. Rezultaty końcowe są po prostu niezwykłe. Transporter prezentuje sie bardzo elegancko!

Zobacz poniższe zdjęcia i daj nam znać, co myślisz w komentarzach w naszych mediach społecznościowych.

 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na uzywajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska