logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
21st czerwiec 2023

Zmiana Koloru Auta

Zmiana Koloru Auta

Zmiana Koloru Auta

Całkowite oklejenie pojazdu to świetny sposób na odświeżenie koloru Twojego auta. Ponadto pełna zmiana koloru folią samochodowa chroni lakier przed promieniowaniem UV oraz drobnymi odpryskami kamieni lub zadrapaniami.

Jeśli myślisz o nowym kolorze lub chcesz kupić samochód, ale nie podoba Ci się kolor, jesteś w dobrych rękach. Nasi certyfikowani przez Avery Dennison aplikatorzy pomogą Ci odmienić Twoją brykę!

Oklejanie BMW M4

Tym razem chcielibyśmy zaprezentować całkowitą zmianę koloru nadwozia z naklejkami DTM na to absolutnie oszałamiające BMW M4. Oryginalnie ciemnoniebieskie BMW zmieniło się w metaliczny matowy niebieski. Folia do zmiany koloru auta, której użyliśmy w tym projekcie znajduję się w asortymencie 3M 2080. Cały proces metamorfozy trwał kilka dni. Najpierw usunęliśmy wszystkie niezbędne do pracy panele. Następnie przeszliśmy do etapu mycia i odtłuszczania. Jak zapewne już wiecie z naszych poprzednich artykułów, czyszczenie jest kluczowe w oklejaniu samochodu. Jest to wieloetapowe zadanie, w trakcie którego stosuje się różne środki czyszczące, od szamponu samochodowego, glinki po specyficzne preparaty przeznaczone specjalnie do oklejania samochodów. Kiedy wszystko było gotowe, przeszliśmy do oklejania. Kawałek po kawałku, panel po panelu, samochód wyglądał zupełnie inaczej. Nowy kolor zdecydowanie pasuje do M4! Dopełnienem przemiany była kalkomania DTM. Paski zostały odtworzone przez naszego grafika i wydrukowane na Avery Dennison MP1105 Speedmaster, po czym nałożone na oklejone już auto.

Całość według nas wygląda fenomenalnie!

Zobacz poniższe zdjęcia i daj nam znać, co myślisz w komentarzach w naszych mediach społecznościowych.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska