logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
28th czerwiec 2023

Reklama na Ducati

Reklama na Ducati

Oklejanie Pojazdów Reklamą

Oklejanie pojazdów dostawczych czy też osobowych grafiką reklamową to widoczna, ale i zarazem opłacalna inwestycja. Średni koszt reklamy na aucie to tylko 3,70 zł dziennie!  Wydrukować można wszystko, od prostej grafiki po bardzo złożone obrazy. Grafika drukowana wielkoformatowo ma swoje zastosowanie na pojazdach, ścianach, podłogach oraz wielu innych.

Częściowe oklejanie reklamą

Tym razem mieliśmy przyjemność zrealizować projekt częściowego oklejenia samochodu dostawczego dla Ducati UK. Grafikę przedstawiającą motory Ducati wydrukowaliśmy bezpośrednio na winylu 3M. Okleina o łącznej długośći jednego boku 4m została nałożona w jednym kawałku. Pozwoliło to osiągnąć pełny obraz motorów bez żadnych łączeń. Aplikacja tak długiego materiału jest zawsze szybsza dzięki technologii, więc zamiast opalarki używamy światła grzewczego. Fantastyczne zdjęcia motocykli. Aby tylny emblemat VW nie odstawał zbytnio tylko ładnier komponował się z grafiką okleiliśmy go w kolorze czerwono-czarnego tła.

 

Końcowy efekt oklejania samochodu dostawczego Ducati według nas jest kapitalny! Grafika nie tylko pełni zamierzoną rolę reklamując nowe modele motorów ale i pięknie współgra z kolorem furgonetki.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska