logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
8th czerwiec 2023

Pasy tuningowe na Mercedes AMG

Pasy tuningowe na Mercedes AMG

Pasy Tuningowe i naklejki na samochód

Pasy i naklejki są doskonałym dodatkiem tuningowym na Twoje auto.

Powodów dla których ludzie naklejają pasy tuningowe i naklejki na samochody, jest wiele. Niektóre z nich mogą być typowo dekoracyjne, inne natomiast mają na celu nadanie pojazdowi bardziej sportowego wyglądu.

Obecnie na rynku jest ogromny wybór z palety kolorów oraz dizajn pasków niemal do każdego modelu auta. Ale jakość materiału w zależności od ceny może się różnić. Aby mieć pewność bezinwazyjnej aplikacji, zawsze wybieraj zaufany warsztat, który zapewnia certyfikowany montaż wszelkich folii na Twoim pojeździe.

Pasy Tuningowe typu Mercedes AMG Racing

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Mercedesa C63 AMG i jego metamorfozę. Projekt widziany przez klienta na jednej z przeglądarek internetowych odtworzyliśmy z chirurgiczną precyzją. Dokładnie zmierzyliśmy cały samochód, aby upewnić się, że wszystko idealnie pasuje właśnie do tego modelu mercedesa, zanim przystąpiliśmy do wycięcia folii na ploterze. Gotowe naklejki aplikowaliśmy na maskę, boki, dach i bagażnik. Na każde lusterko nałożyliśmy również cienki żółty pasek. Jako dodatek do nowego wyglądu klient zlecił lakierowanie zacisków w kolorze żółtym przez naszą zaufaną osobę. Efekt końcowy jest fantastyczny!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na uzywajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

 

 

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska