logo

Project

07934235880
info@wrap-smith.co.uk
8th czerwiec 2023

Kamper Van SPEEDS

Kamper Van SPEEDS

Oklejanie Kamperów

Jak wakacje to z klasą! Unikatowy pomysł i nasza profesjonalna pomoc to przepis na kampera ze smakiem.

 

Kamper Van – unikatowa stylizacja – oklejanie kamperów 

Tym razem chcielibyśmy zaprezentować projekt przeróbki vana dostawczego na kampera zamówiony przez firmę Speeds. Do tej wspaniałej transformacji używają samochodów dostawczych marki Ford Transit Custom z krótkim rozstawem osi. Zwykle byliśmy pierwszymi, którzy dokonywali dla firmy SPEEDS jakichkolwiek modyfikacji w samochodach dostawczych. Z tego powodu nie mieliśmy wielu okazji, aby zobaczyć ukończone prace, ponieważ sprzedawały się jak ciepłe bułeczki.

Naszym zadaniem było oklejenie grilla na czarny kolor, czyli bardziej znane jako usuwanie chromu, aplikacja wyciętej grafiki, pasy tuningowe oraz naklejki na boki, przód i tył vana. Oferta klienta zapewniała wybór w konfiguratorze wersji stylizowanej pod indywidualnego klienta.

Każdy kamper ma inne naklejki w różnych kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, kremowym, w zależności od skórzanego wykończenia wnętrza. Dodatkowo vany mają na podsufitce wydrukowaną mapę. Ta dodatkowa funkcja umożliwia zaplanowanie i zaznaczenie głównych miejsc podróży wraz z postojami. Bezbarwna powłoka na druku typu transparent laminat umożliwia wielokrotne używanie suchościeralnych markerów do tablic. Wszystko wykończone w wysokim standardzie, ze skórzanymi siedzeniami i drewnianą podłogą. Zobacz poniższe zdjęcia i daj nam znać, co myślisz w komentarzach w naszych mediach społecznościowych.

 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na używajac formularza kontaktowego  lub zadzwoń 508 923 823

Znajdź nas na

Facebook 

Instagram

Formularz Kontaktowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W przypadku pilnych projektów lub konsultacji prosimy dzwonić pod poniższe numery.

 508 923 823
wrap smith mapa polska